حفظ حریم خصوصی

ما که هستیم؟!

ما انتشارات سایه سیاه به نشانی: https://bshpublication.ir.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

انتشارات سایه سیاه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. ما متعهد می‌شویم در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کنیم و در این راستا، تکنولوژی امن مورد نیاز برای استفاده شما از سایت را توسعه دهیم. در واقع با استفاده از سایت انتشارات سایه سیاه، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات انتشارات مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط انتشارات سایه سیاه جزئی از دارای های معنوی ما محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار انتشارات سایه سیاه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط انتشارات سایه سیاه و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار انتشارات سایه سیاه است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‌سایت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌های مشابه مانند جمع آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای انتشارات سایه سیاه محفوظ است.
در صورت استفاده از هر یک از خدمات انتشارات سایه سیاه، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است.