اخبار انتشارات, معرفی کتاب, وبلاگ

هشت کشور هشت داستان

هشت کشور هشت داستان

مجموعه داستانی هشت کشور هشت داستان

هشت کشور هشت داستان دنیای پر زرق و برق در تاریخ زمین، زیر ماسه‌ها و رودها پنهان شد است. دنیایی که زمانی چنان باشکوه که شروع تمدن بشری رو به سخره می‌گرفت. دنیای هشت کشور! قراره چشم‌های شما حقیقتی رو ببینن که گوش‌ها شنیدن و باور نکردن و قراره از دنیاهای جادویی و موازی بازگو بشه. دنیاهایی که از علم انسان‌های معمولی پیشی گرفته و پنهان شده، دنیایی که پادشاهان روشنایی از اون حفاظت کردن تا اربابان تاریکی به نابودی نکشونن!

معرفی هشت کشور

باورش سخت است؟ چه کسی می‌دونه؟ جادو شدن، خیلی از نشدنی‌هاست. هشت کشور هشت داستان، مجموعه داستانی از زمانی دور که مهم‌ترین تمدن‌ها در هشت خشکی بین اقیانوسی جای گرفت. نام‌های این کشورها به ترتیب عبارت اند:
لوراس، ادوآرا، سندپراد، آیما، جوهان، ستگا، سانداریوا و دلورات.

از جادو تا به امروز

از روزگار جادو و تمدن‌هایی که انسان‌ها را قادر به دیدن منبع قدرت جادویی می‌کرد. تا به سمت امروز و واقعیت دنیای حال. روایتی که به شما دنیایی ماورای گذشته و زندگی مدرن امروزه در شکلی متفاوت به شما نشان می‌دهد. تصور وجود جادو که در رگ‌های شهرهای فولادی هنوز جریان داشته باشد! موجودات این دنیا بخاطر قوانین سخت پادشاهان خودشون رو به انسان‌ها نشون نمی‌دن! شما باید دست به کار بشید. از هاله‌ی امنتون بیرون بیاید و با ما همراه بشید تا دنیا رو از نقطه‌ای نشونتون بدیم که تاریخ تصمیم گرفته یک راز بمونه؛ اینکه چرا جادو در دنیای امروز پنهان شده!؟! با کشف بزرگی که کردید چیکار می‌کنید؟ می‌خواید یک جادوگر باشید؟

هشت کشور هشت داستان همراه شما

این مجموعه داستانی فانتزی، شامل داستان هشتگانه از هشت کشور به قلم مرجان صالحی می‌باشد و از جمله داستان‌های این مجموعه میتوان به اولین پادشاه روشنایی، شاهزاده مطرود، سایه سیاه و…اشاره نمود. برای آشنایی بیشتر با این دنیای جادویی با ما همراه باشید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید