اخبار کتاب, معرفی کتاب

مجموعه داستانی پادشاه روشنایی

مجموعه اولین پادشاه روشنایی

مجموعه داستانی پادشاه روشنایی از انتشارات سایه سیاه

مجموعه داستانی پادشاه روشنایی گرچه داستانی اسطوره ای و فانتزی‌ است اما روایتش، منطبق با منطق و عقلانی‌ست. روایتی که با استدلال‌هایی رنگ و لعاب‌دار میخواهد منطق جادو ناپذیری شما را به چالش بکشد. اولین پادشاه روشنایی شروع جدایی دنیای انسان‌ها را از موجودات ناآشنا و جادویی به تصویر می‌کشد‌.

معرفی نقش اول داستان

شخصیت اولین این داستان یک قهرمان همه چیز تمام نیست و او نیز همچون دیگر شخصیت‌ها در طول داستان تکامل می‌یابد و تغییر می‌کند. او نام‌های متفاوتی دارد اما آیهان اصلی‌ترین آن‌هاست. دشوار است که درباره روش، تصمیمات و اعمال او به طور قاطع سخن گفت. در طول داستان آیهان استدلال‌های خود را می‌آزماید و خوانندگان را با خود همراه می‌کند تا نتیجه و عاقبت تصمیم را به نظاره بنشینند و سپس مسئولیت آن را بدوش می‌کشد. شاید بهترین و اخلاقی‌ترین اثر، مسئولیت پذیری این شخصیت تاثیرگذار است. او می‌تواند الگوی دلنشینی برای دوست‌داران ادب، اخلاق و سیاست باشد!

تصویر جادوگری قدرتمند و عاری از ترس!

به عنوان جادوگری قدرتمند تصور می‌شود که عاری از ترس باشد اما در طول داستان درمی‌یابید حتی فردی به قدرت او نیز می‌هراسد اما چگونگی برخورد او با این ترس، راهکارهای منطقی و گاها عاری از احساسش این ترس را مدیریت می‌کند. او مرد روزهای دشوار است و از پا افتادن با مردن برایش یک معنا دارد. به دنبال نمادی از قدرت، سیاست و ادب می‌گردید؟ این مرد به هر سه معنا می‌بخشد!!!

گروه مبارز شورشی همراه با ولیعهد

در ولیعهد جادوگر لوراس گروه مبارز و شورشی شارن‌هاو که در جنگل‌های اطراف پایتخت به صورت غیرمتمرکز و چریکی مشغول مبارزه با حکومت خاندان بی‌رحم سانتر هستند. این گروه با ولیعهد مرموز و عجیب این خاندان همراه می‌شوند. ولیعهدی که قول مساعدت مطمئن داده است و می‌خواهد گفته‌اش را اثبات کند. آیا گروه از دادن فرصت به او پشیمان می‌شود؟ آیا این مرد همان کسی‌ست که در ظاهر نشان می‌دهد؟ و یا همچون صورت پوشیده‌اش رازهای نهان و خوفناکی را پنهان ساخته است؟

در پایان

گروه با همراهی او در سفری به سندپراد کشور جنوبی لوراس، پی می‌برد حقیقت حقیقی ولیعهد، ورای تصورات و باورهای آن‌هاست. دشمن حقیقی کیست؟ خاندان سانتر و یا… شما میتوانید مجموعه داستانی پادشاه روشنایی از طریق فروشگاه کتاب ما خریداری نمایید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید