اخبار کتاب, معرفی کتاب

معرفی رمان شاهزاده مطرود

رمان شاهزاده مطرود

چاپ رمان شاهزاده مطرود

رمان شاهزاده مطرود اولین نوشته نویسنده مرجان صالحی می‎باشد. این مجموعه داستانی نخستین بار در سال 1396 به در یک جلد به چاپ رسید. پس از اصلاحات و تغییرات لازم این رمان برای فصل اول در قالب دو جلد توسط انتشارات سایه سیاه منتشر شد.

فصل اول داستان

فصل اول داستان در دو جلد با نام های “من قاتل هستم” جلد نخست و “مطرودی بی‎نام” جلد دوم در تابستان 1401 به چاپ رسید. داستان شاهزاده مطرود در کشور سندپراد که یکی از کشورهای بین هشت کشور است، اتفاق میافتد. داستان در مورد شاهزاده دوم کشور سندپراد به نام مایلین می‎باشد که در سن کم و روز تولدش به قتل پاشاده و ملکه اقدام کرد. مایلین به کوچک‌ترین قاتل پس از این اتفاق در هشت کشور مشهور شد.

منفورترین قاتل سندپراد

در ادامه با داستان زندگی گروهی از مردان سلحشور و میهن پرست تحت فرمان پادشاه رو به رو می‎شوید که برای تعلیم آموزه های نظامی پیشرفته به شاهزاده دوم پیوسته‎اند که حالا با نام لیان شناخته می‌شود. اما تعلیم گروهی از ارتشیان جسور توسط معروف‌ترین و منفورترین قاتل سندپراد به سادگی پیش خواهد رفت

خلاصه ای از داستان

“از آخرین باری که در آغوش پدر و مادرم بودم ده سال میگذره. اون روز رو خیلی خوب به خاطر دارم. خنجرم سینه‌ی هردوشون رو شکافته بود. حالا بعد از سال‌ها من مردانی رو دیدم که مصمّم بودن، توانایی کشتن قاتلی مثل من رو دارن. مردانی که تصور می‌کنن من اون ها رو نمی‌شناسم. و هدفشون از پیوستن به گروهم رو نمی‌دونم. من قلبی برای بخشیدن ندارم. من هر اشتباهی رو به بهترین روش پاسخ می‌دم. برای همینه که باید ازشون محافظت کنم. در برابر خودم! اهریمن بی‌قلب آوگلار!” مایلین گاردلین

در پایان

شما رو به خواندن این رمان جذاب دعوت می‌کنیم. جهت خرید رمان شاهزاده مطرود می‌توانید به بخش فروشگاه کتاب ما مراجعه نمایید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید